NOVÁ ACANA LAMB & APPLE

0

admin | 02. Značky krmiv | 10-09-2014

NOVÁ ŘADA KRMIV ACANA SINGLES-RECEPTURA S OMEZENÝM SLOŽENÍM/BIOLOGICKY VHODNÉ KRMIVO—

Co znamená pojem „krmivo s recepturou s omezeným složením“? —Konceptem krmiv s recepturou s omezeným složením je vyloučení proteinů, které mohou způsobit poruchy trávení a alergické reakce. Krmivo s recepturou s omezeným složením je zkrátka krmivo, které se vyznačuje omezeným počtem surovin a obsahem jediného živočišného proteinu. —Řada ACANA Singles představuje novou třídu krmiv: Biologicky vhodné krmivo s recepturou s omezeným složením. Vyrobeno s ohledem na anatomii Vašeho psa, řada ACANA Singles obsahuje vysoké množství masa, vyznačuje se 50% obsahem masa z na ranči chovaných jehňat.

„CELÁ KOŘIST“

—Ve volné přírodě je veškerá zvířecí kořist zkonzumována včetně masa, orgánů a poživatelných kostí, jelikož tyto suroviny obsahují všechny základní živiny potřebné pro život. Krmiva ACANA Singles se tedy vyznačují obsahem masa v poměru „Celé kořisti“. Krmiva založená na „Celé kořisti“ se vyznačují obsahem masa, orgánů a poživatelných kostí –kategorie živočišných surovin, které představují celou zvířecí kořist, poskytují vysoce výživný a přírodní zdroj základních živin. Značně se tak snižuje potřeba po syntetických vitamínech a minerálech. Zatímco běžná krmiva s recepturou s omezeným složením obsahují 18-25 druhů syntetických doplňků, krmiva ACANA Singles obsahují pouze 1.

ČERSTVÉ A SYROVÉ MASO, MRAZEM SUŠENÁ JÁTRA A DRŠŤKY

—Krmiva ACANA Singles se také vyznačují 25% obsahem čerstvého nebo syrového masa. Obsah čerstvého masa je důležitý, jelikož je nezpracované a obsahuje výživné proteiny, tuky a enzymy. Čerstvé maso, které je obsaženo v krmivu ACANA je nesrovnatelné s kterýmkoliv jiným běžným krmivem s recepturou s omezeným složením, které typicky neobsahuje žádné čerstvé maso. —Psi, kteří jsou citliví na krmivo jsou také často vybíraví jedlíci, krmiva ACANA Singles se tedy vyznačují výtažkem z mrazem sušených jater a drštěk, které poskytují přírodní a intenzivní vůni, kterou psi instinktivně zbožňují!

NÍZKOGLYKEMICKÉ SUROVINY

Krmiva ACANA Singles obsahují čerstvé, místní a nízkoglykemické ovoce a zeleninu jako je např. dýně a dýně máslová a vyznačují se tak mnohem menší glykemickou náloží než běžná krmiva s recepturou s omezeným složením, která se vyznačují obsahem bramborové moučky, tapioky nebo rýže. Bez rychlého cukru, který naleznete v běžných krmivech, napomáhá krmivo ACANA Singles podporovat stabilní hladinu cukru v krvi a špičkovou fyzickou kondici Navíc.

Čerstvá a místní dýně máslová a dýně jsou skvělým zdrojem rozpustné vlákniny, která podporuje zdravé trávení a pevnou stolici, což jsou časté problémy u citlivých psů..

Jaké jsou klíčové změny zaručené analýzy?

Zlepšení řady ACANA Singles změnilo naší zaručenou analýzu. Zde je pár klíčových zlepšení: Zvýšení obsahu masa má za následek malé zvýšení proteinů a tuku a snížení sacharidů. Zvýšením obsahu čerstvého ovoce a zeleniny, došlo ke zvýšení obsahu vlákniny, což má za následek lepší vyváženost rozpustné a nerozpustné vlákniny. To umožňuje pomalejší trávení pro maximalizaci vstřebávání živin a minimalizaci problémů se stolicí – což je užitečné zejména pro psy, které mají problémy s GI. Optimální rovnováhy esenciálních mastných kyselin bylo dosaženo použitím mořského zdroje řas jako biologicky dostupného zdroje Omega 3 s EPA a DHA a snížením množství Omegy 6. Krmivo Lamb & Okanagan Apple obsahuje větší  množství syrového jehněčího a nižší množství jehněčí  moučky. To má za následek snížení obsahu vápníku a fosforu, což je ideální pro psy každého věku.

Proč jsme z řady ACANA Singles odstranili řezaný oves?

I když je řezaný oves nízkoglykemický, naše cizrna a čočka z místních zdrojů má ještě nižší glykemický index. Odstraněním ovsa jsme byli schopni u nové řady ACANA Singles značně snížit glykemickou nálož a vytvořit zdravější krmivo.

Co je to glykemický index

—Glykemický index (GI) je hodnota, která vyjadřuje relativní rychlost nárůstu hladiny krevního cukru.  Glykemický index je ovlivněn celkovým obsahem sacharidů v potravině. Nízkoglykemické krmivo je důležité pro prevenci zdravotních potíží jako je např. cukrovka a obezita.

Proč naše krmivo obsahuje byliny?

—Byliny jsou součástí přirozené stravy všech psů a nová řada krmiv ACANA Singles obsahuje zvláště vybrané byliny, které napomáhají  zklidnění a uspokojení trávicího ústrojí. —Kořen čekanky obecné zlepšuje trávení, reguluje krevní cukr a napomáhá zrychlování metabolismu.   Lístky máty peprné napomáhají udržovat gastrointestinální zdraví. (zdraví trávícího ústrojí ) Kořen zázvoru udržuje pod kontrolou krevní oběh, plynatost a upevňuje grastrointestinální zdraví. —Meduňka lékařská napomáhá udržovat zdravý GI a také udržuje pod kontrolou nadýmání.

Proč se změnilo balení krmiv ACANA Singles?

—Věříme, že je důležité pokračovat v inovaci a zlepšovat naše výrobky. Inovace se netýká jen výroby našeho krmiva, ale také obalu, který používáme. Abychom zajistili, aby Vaše krmivo ACANA Singles zůstalo čerstvé, přidali jsme na obal nový znovu uzavíratelný zip. Dodatečně jsme snížili velikost balení. S naším vylepšeným krmivem, znovu uzavíratelnými obaly a neuvěřitelným krmným výkonem, nabízí nová ACANA Singles perfektní kvalitu.

Krmivo Acana můžete zakoupit zde

 

 

 

DOPORUČENÉ PRODUKTY Z NAŠEHO OBCHODU:

Comments are closed.