Affiliate systém (provizní program)

0

admin | 08. Spolupráce | 28-02-2012

Štítky:

AFFILIATE SYSTÉM

Na začátek, co je vlastně ten affiliate? Affiliate je název cizího označení. V Česku se mu říká partnerský, někdy dealerský program. Nabízí majitelům webových stránek blogů vydělat si díky umístění banneru určitého poskytovatele affiliate programu. Provize se počítají buď ze samotných prokliků přes banner nebo za objednávku přivedeného zákazníka. Provize z prokliků se často udává v halířích, maximálně korunách. Provize z objednávky pak v procentech. Čím větší nákup zákazník zaplatí, tím více získáte peněz.

affiliate program

Nabízíme 8% provizi z objednávek uskutečněných díky zákazníkům, které byly přivedeny z partnerských stránek. Affiliate systém provizních bannerů funguje stejně jako výměna odkazů, ovšem v tomto případě se Vám počítají zisky.

Popis provizního systému:

  • Peníze za co? Provize či bonus vzniká nákupem z banneru ze tvých stránek
  • Výhody spolupráce? Investice 0 Kč. Bezpracný zisk nebo levnější nakupování
  • Přehled o penězích? Na tvém profilu po přihlášení.
  • Statistiky? Veškeré prokliky a objednávky uvidíte po přihlášení
  • 8% provize
  • Výplata? Buď peněžní forma, nebo poukazem na nákup chovatelských potřeb, kde navíc dostane partner 10% bonus k provizi.

Majitelé webových stránek a blogů mohou na své stránky umístit naše reklamní bannery a vydělát. Po registraci a následném přihlášení se partnerovi zobrazí v levém panelu jeho profil, tam uvidí veškeré informace o proklikách, objednávkách a získá svůj unikátní html kód a bannery, které mají v sobě ID kód partnera, náš elektronický obchod tak automaticky rozpozná, že zákazník přišel z jeho stránek a v případě, že objedná, tak bude vypočítána provize. Partner může umístit kolik chce bannerů a pokud vlastní více stránek stačí jedna registrace, všechny provize pujdou na jeden účet nezávisle na tom kolik má rozmístěných našich reklamních bannerů.

I bez vlastních stránek je možné získat provizi!

Nemáte vlastní web nebo blog? Nevadí. Doporučit může partner i tak. Stačí zkopírovat Váš Přímý odkaz na Váš provizní systém a poslat ho kamarádům v e-mailu a nebo třeba vystavit na tvém Facebooku. Jakmile někdo objedná díky tomuto odkazu, připadne ti uvedená provize z objednávky.

Systém funguje na základě cookies s platností 30 dní (to znamená, že zákazník z Vašich stránek nemusí nakoupit hned, ale stačí když nakoupí do 30ti dnů, tak dlouho se uchovává informace o Vámi doporučeném zákazníkovi)

Informace o proklikách se ukládá partnerovi po dobu 30 dnů.

Výplata provize:

Výplatu provize provádíme na základě emailové žádosti, kde uvedete partner zdali chce peněžní částku či poukaz na nákup zboží.
Na bankovní účet vyplácíme od 500 Kč a více.
Jako slevový kupón vyplácíme od 200 Kč a více.

Nejčastější dotazy:

Kolik vydělám?

Kolik peněz lze tímto systémem vydělávat, závisí především na počtu návštěvníků, kteří na partnerské internetové stránky přicházejí, na viditelném umístění banneru, na jeho volbě a především na motivaci svých návštěvníků k nákupům. Reálnou šanci na alespoň jedno vyúčtování za měsíc (min. 1.000,-Kč) mají psí a kočičí stránky s denní návštěvností cca.od 50-ti návštěvníků za den. Stránky s ne-zvířecí tematikou cca. od 90-ti návštěvníků za den.

V případě dotazů či připomínek nás neváhej kontaktovat obchod@zvireci-potreby.cz

Provozovatelem provizního systému, která ručí i za reguli je firma Profi Pet s.r.o.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment.