Aglity Brno – Letní Robinsonáda 2012

0

admin | 11. Sponzoring | 26-07-2012

Reportáž od organizátorů závodů…

„Léto budiž pochváleno“ – tak s takovými slovy jsem se v sobotu 16.6.2012 probudila po páté hodině ranní. Po deváté hodině, kdy začaly naše závody už mi to letní počasí nepřipadlo zase až tak moc prima, a po poledni už to bylo vyloženě utrpení. Teplota se vyšplhala někam k 32 stupňů celsia a nikde ani mráček. Ale stejně to bylo lepší, než kdyby se opakovalo počasí ze srazu juniorů z předešlého víkendu. Prostě jsme ten pařák zvládli jako vždy. Pár připálených nosů a zad a nějaký ten bolahlav!  Tak dost o počasí a něco málo k závodům samotným! Tradiční rozhodčí Lenka Pánková, na startu 79 týmů a tentokrát dojelo i cca 10 týmů ze Slovenska. Program také tradiční, jen jsme proházeli pořadí běhů. Nejdřív byl běh agility, potom jsme dali zkoušky A3,A2,A1 a jumping nakonec (normálně jedeme v obráceném pořadí) Na stupních vítězů jsme mohli 21x gratulovat týmům z Ostrova! (krásná bilance!) Vše snad probíhalo bez problémů a ke spokojenosti závodníků.

Ceny pro vítěze tentokrát, kromě tradičních sponzorů společnosti Brněnka a manželů Homolových , věnoval i internetový maloobchod a velkoobchod www.zvireci-potreby.cz. Všem moc děkujeme a budeme doufat, že nám zachovají přízeň i do příštích závodů.


After party po závodech se  protáhla až do půlnoci. Strejda Ivan totiž nelenil a dovezl na cvičák televizi, aby mohli přítomní pánové sledovat duel našich fotbalistů s Polskem na Euro 2012. Ženská část se věnovala dobrotám, které zbyly na Ostrovanském stole, plkáním o všem možném  a taky konzumaci našich výher (výborného  vína od Homolů!) Byl to fajn den, i přes to příšerné horko.


Moc děkuji všem pomocníkům, Radaně, našim babičkám, „výpočetnímu středisku“, Lence Pánkové, Svaťce Liškové  a všem přítomným závodníkům za pěkné závody a budeme se těšit v září nashledanou!
Martina

Výsledky závodu,
Foto od Svaťky Liškové, Lucky Drápelové

Přímý odkaz na článek: http://www.psiskolanaostrove.net/

DOPORUČUJEME:

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment.