Krmivov Bellfor inspirováno přírodou

0

admin | 02. Značky krmiv | 26-10-2014

Štítky:, ,

Bellfor je rodinný podnik (Německo), který má asi 25 let zkušeností ve výrobě krmiva pro domácí zvířata. Pouze přírodní složky do značné míry z našeho regionu, v souladu s vysokým obsahem masa a absence obilovin a škodlivých přísad. Krmivo je připravováno velmi jemně. Proto všechny důležité přírodní vitamíny a minerály zůstanou maximálně zachovány .Výsledkem je vysoce stravitelné krmivo pro psy, které je ideální pro nutričně citlivé psy.

Receptury Bellfor jsou vyvinuty s velkou láskou, maximální péče a podle současných vědeckých poznatků zkušených odborníků na výživu psů.

Výhody:

  1. přírodní a zdravá strava vašeho psa
  2. krmivo je bohaté na přírodní vitamíny, minerální látky (stopové prvky) a antioxidanty
  3. vysoký obsah masa nad 70% v potravinářské kvalitě, bez odřezků (odpadu)
  4. vysoký obsah omega-3 mastných kyselin pro podporu kůže a srsti
  5. obsahuje Inulien (FOS) pro zdravou a silnou obranu střevní flóry
  6. obsahuje prebiotika pro zvýšení účinnosti imunitního systému.

Přírodní složky:
Pečlivě vybrané maso, čerstvě sklizená zelenina a přírodní složky. Všechny přísady v krmivu s výhradně GMP certifikací (http://www.dekra.de/de/gmp)

GRAIN FREE, krmivo bez obilovin.
Všechny čtyři receptury Bellfor krmiva jsou 100% bez obilovin. Neobsahují pšenici, špaldu, oves, žito, ječmen, kukuřice, rýže a ani běžně používané brambory či  bramborový škrob, který může zvýšit hladinu cukru v krvi. V krmivech je použitý jako zdroj sacharidů sladký brambor (baláty), který botanicky nesouvisí s obyčejnými brambory.  Sladké brambory jsou vysoce kvalitní složka s bohatou škálou kvalitních živin.Není pravda, že sladké brambory jsou jen alternativou běžných brambor. Sladké brambory (batáty) mají výrazně lepší nutriční vlastnosti než běžné brambory, i když obsahují poměrně dost škrobu (okolo 18%). Mají ale vysoký obsah železa, vitaminů A, B, C, E a vlákniny. Obsahují 6% sacharidů, ale navzdory tomu bylo prokázáno, že jejich konzumace je prospěšná diabetikům, u kterých snižují hladinu krevního cukru a dokonce rezistenci buněk vůči inzulínu (inzulín podporuje vstup glukózy do buněk a tím snižuje hladinu cukru v krvi). Jak u lidí, tak u psů jsou batáty považovány za cenný zdroj sacharidů.

Protože krmivo Bellfor neobsahuje žádné obiloviny je také vhodné pro všechny psy s nesnášenlivostí lepku.

Za studena lisované krmivo:

Krmivo BELLFOR (zatím jedna receptrua losos a pstruh) je na rozdíl od extrudovaných krmiv vyroben pomalejší, ale zato velmi šetrnou technologií lisováním za studena. Díky lisování tak mají granule o 30% menší objem nežli krmiva extrudovaná. Krmné komponenty se podle receptury promíchají a směs se za studena protlačí přes trubkové koncovky lisovacího stroje. Vylisované kusy se pak lámou na menší kousky. Tato studená technologie výroby garantuje, že prakticky všechny přírodní vitamíny, minerály a ostatní bioaktivní látky zůstanou ve své původní podobě a v celém původním spektru. Za studena lisované krmivo je pro psa vysoce stravitelné a je také často používán jako BARF-alternativní (krmení syrovým masem, kostmi a syrové zeleniny). Toto krmivo je ideální BARF alternativou, protože jídlo je velmi blízko k optimální poměr všech esenciálních vitamínů, aminokyselin, mastných kyselin a minerálů. Další výhodou je, že se můžete bezpečně vyhnout nemocem způsobeným chybami jako nedostatečné nebo nadbytek živin, které často dochází při krmení BARFem. Vhodné pro psi, kteří mají citlivé zažívání.

Balení Bellforu:

Záměrné balení 7,5 kg a 10 kg pro snadné přenášení a přepravování. Obal krmiva se liší od sáčků mnoha jiných výrobců. Plast, který je často používán, nebo dokonce papírové sáčky se během přepravy čas od času roztrhnou. Pevné stříbrné obaly krmiv obsahující hliník forma nepodporuje, protože energie, která se používá při výrobě hliníku z našeho názoru je z hlediska životního prostředí neudržitelná.

Firma vyrábějící krmiva Belffor si zvolila pro svoje krmivo textilní tašky, které splňují hygienické požadavky pro balení potravin. Krmivo je spolehlivě chráněno před vnějšími vlivy a ještě na vysokou pevností v tahu. Konkrétně, tavné lepidlo technologie zajišťuje bezpečný a spolehlivý švu a zabraňuje trhání.

Naše balení je šetrné k životnímu prostředí a recykluje se jeden materiál a nemusíte se obávat možného poškození během přepravy krmiva.

Comments are closed.