Hill’s Nature’s Best krmivo pro psy a kočky

0

admin | 02. Značky krmiv | 03-09-2013

Hill’s Nature’s Best – to nejlepší z přírody

Chcete to nejlepší pro svého miláčka. Firma Hill´s vychází z našich přání a ví o našich pocitech a potřebách. Hill´s Seince Plan™ se již více jak padesát let věnuje výrobě a vývoji stále kvalitnějších krmiv pro naše čtyřnohé přátele. Proto přichází na náš trh opět s novou recepturou vysoce kvalitního granulovaného krmiva Hill´s Nature´s Best™.

Návrat k přírodě se týká nejen zdravého životního stylu, ale i zájmu o to, zda potrava, kterou přijímáme, není nevhodně zpracována nebo plná umělých aditiv. Stejně důležité jako pro nás je to i pro naše miláčky. Hill´s Sience Plan Nature´s Best™ poskytuje kombinaci perfektně vyvážených a vysoce kvalitních surovin v podobě granulovaného krmiva. Hill´s Nature´s Best™ poskytuje Vašemu zvířeti vše, co potřebuje, aby zůstalo zdravé a šťastné. Přirozeně.

Jako majitel zvířete dobře víte, že kvalitní výživa hraje důležitou roli v udržení dobrého zdravotního stavu Vašeho miláčka. Nature´s Best™ má ten správný obsah esenciálních živin a neobsahuje nadbytečné balastní látky a doplňky. Vyváženost těchto vysoce kvalitních složek je klíčem k poskytování té nejlepší možné výživy pro Vašeho psa.

Krmivo Nature’s Best od Hill’s přináší dokonalou rovnováhu zdravých přírodních ingrediencí. Klinicky ověřené antioxidanty podporují zdravý imunitní systém.

  • Přírodní ingredience*
  • Poskytuje přirozeně zdravou a kvalitní kompletní výživu
  • Bez přidaných umělých konzervantů, příchutí a barviv
  • Neobsahuje pšenici, sóju nebo nevýživné látky zbytečně zaplňující žaludek, ani vaječné nebo mléčné produkty
  • Účinná směs antioxidantů pro zdravý imunitní systém
  • Připraveno z velmi kvalitních ingrediencí, které zajistí skvělou chuť – 100% záruka

Hill’s Feline Nature’s Best Adult Chicken

Kompletní a vyvážené granule, které jsou inspirovány samotnou přírodou. Vhodná koncentrace energie – kryje potřebu energie bez nutnosti zvyšování dávek krmiva. Nižší hladina sodíku, hořčíku a fosforu pro dobrý zdravotní stav. S obsahem taurinu, který Pomáhá zachovat dobrou funkci srdce a struktury sítnice. Přírodní složky – zelenina, ovoce. Bez obsahu pšenice a sóji. Antioxidační systém omezuje působení volných radikálů v organismu a podporuje imunitní systém.

Hill’s Feline Nature’s Best Feline Adult Tuna

Prémiové krmivo komplexního složení pro dospělé kočky s masem z tuňáka. K výrobě krmiva jsou použity pouze čistě přírodní suroviny respektující přirozené stravovací návyky koček. Obsah taurinu zaručuje zdravé srdce a nenasycené mastné kyseliny vyživý kožíšek i kůži. Granulky jsou báječně křupavé a díky kvalitě použitých surovin neodolatelně chutnají a voní. Žádný z produktu Hill’s Nature’s Best™ neobsahuje pšenici, sóju ani mléčné produkty.

Hill’s Feline Nature’s Best Kitten Chicken

Kompletní krmivo z přírodních zdrojů pro koťata od odstavu až do 1 roku věku a březí či kojící kočky. Krmivo poskytuje nutričně vyvážený obsah energie, proteinů, vitamínů a minerálů a zabraňuje jejich nadměrnému příjmu. Krmte 2x až 4x denně. Bez přídavku syntetických konzervantů, příchutí a barviv. Bez obsahu pšenice a sóji.

Hill’s Canine Nature’s Best Canine Adult Mini/Medium

Prémivové krmivo vyrobené pouze z přírodních surovin bez přídavků umělých barviv a dochucovadel, které respektuje přirozené potravinové návyky malých a středních plemen psů. Vyjímečným toto krmivo dělají právě použité suroviny jako je hnědá rýže, celozrnné produkty či hroznové mláto. Hills Natures Best Canine Adult plně pokryje energetické nároky psů v běžné zátěži, dodá perfektní výživu a zachutná. Žádný z produktu Hill’s Nature’s Best™ neobsahuje pšenici, sóju ani mléčné produkty.

Hill’s Canine Nature’s Best Canine Mature Adult Mini/Medium

Hill´s Nature´s Best Mature Adult Mini/Medium je prvotřídní krmivo pro seniory malých a středních plemen vyrobené pouze z přírodních surovin, plně respektující přirozené stravování. Vzhledem k pokročilejšímu věku pejsků je pohybový aparát intenzivněji vyživován, je posílena funkce srdíčka, zlepšení stavu kůže i srsti. Granulky svou velikostí i konzistencí nenamáhají chrup a nepoškozují dásně, což je v pokročilém věku velmi důležité. S tímto krmivem můžete svému čtyřnohému příteli dát opravdu jen to nejlepší a na jeho zdravotním stavu to bude vždy vidět. Žádný z produktu Hill’s Nature’s Best™ neobsahuje pšenici, sóju ani mléčné produkty.

Hill’s Canine Nature’s Best Puppy Mini / Medium

Hills Canine Nature’s Best Puppy Mini / Medium je krmivo pro štěňata do 1 roku a pro březí a kojící feny, podporuje imunitní systém a přirozený obranný systém, udržuje zdravou kůži a lesklou srst. Krmivo je ve formě menších granulí pro štěňata od odstavení do 1 roku a březí a kojící feny malých plemen vážících v dospělosti do 10 kg, např. jorkšírský teriér, Jack Russell teriér, west highland white teriér, jezevčíci, bišonek, čivava, pekinéz, kavalír King Charles španěl, ši-tzu, lhasa apso, mops, apod.

Hill’s Canine Nature’s Best Adult Large / Giant

Hills Canine Nature’s Best Adult Large / Giant je kompletní, lehce stravitelné, zcela přírodní krmivo pro dospělé psy velkých a obřích plemen od 12 až 18 měsíců věku. Unikátní směs ingrediencí a přidaných minerálů, vitamínů a živin, připravené speciálně tak, aby podporovalo zdravé klouby a svaly po celý život zvířete, vážícího více než 25kg. Představuje přirozeně zdravou a kvalitnější kompletní stravu, zcela bez přidaných umělých konzervantů, barviv a dochucovadel s účinnou směsí antioxidantů pro zdravý imunitní systém

Hill’s Canine Nature’s Best Puppy Large / Giant 12 kg

Štěňata velkých a obřích plemen by měla být krmena Hill’s Nature’s Best Puppy Large/Giant od odstavu až do 1 roku věku. Potom by měla být převedena na Hill’s Nature’s Best™ Canine Adult Large/Giant. Granulát je obohacen o vysoké množství DHA (dokosahexaenová kyselina), přirozeně se nacházející v mateřském mléce, která je nezbytnou součástí mozkové tkáně. Zkrmování Hill’s Nature’s Best Puppy Mini/Medium březím a kojícím fenám zaručuje dostatečnou saturaci štěňat DHA ještě před odstavem. Pokud jsou štěňata krmena po odstavu krmivem Hill’s Nature’s Best Puppy Large/Giant, hladina dodávané DHA je v dostatečném množství pro překonání kritického období rozvoje mozku a očí.

Comments are closed.