Hill’s Science Plan krmivo pro psy a kočky

0

admin | 02. Značky krmiv | 03-09-2013

Hills patří mezi nejkvalitnější superpremiová krmiva na trhu. Hill’s věří v použití výhradně nejkvalitnějších surovin, o čemž svědčí receptury produktů, jež jsou formulovány. Bez obsahu geneticky modifikovaných surovin a bez obsahu umělých ochucovadel, barviv a konzervačních látek.

Historie společnosti sahá až do roku 1939, do ordinace veterináře Dr. Marka L. Morrise, který své vizionářské myšlenky začal proměňovat ve své praxi. Položil tak základ pro receptury sestavené na bázi klinické výživy – oblíbená krmiva Hill´s, která napomáhají domácím zvířatům dosáhnout jejich plného potenciálu díky kvalitní výživě spojené se zdravotní péčí.

Spolupráce společnosti s veterináři je dodnes celosvětově na nejsilnější úrovni, proto Hill´s nabízí krmiva, která zaručí zvířatům a jejich majitelům jen to nejlepší pro jejich společný život.

Receptury jsou sestaveny na základě etických norem, nejnovějších výzkumných metod a technologií v potravinářském průmyslu.
Řada receptur sestavených jako kompletní a dokonale vyvážená superpremiová krmiva, vyrobená z ingrediencí nejvyšší kvality bez přídavku zbytečných plnidel splní individuální potřeby každého psa a kočky. Každý produkt Science Plan™ také obsahuje mimořádnou, vysoce účinnou a klinicky ověřenou antioxidační formuli k podpoře imunitního systému Vašeho psa.

Naši kompletní nabídku krmiv Hill’s krmiv pro psy naleznete zde:


Naši kompletní nabídku krmiv Hill’s krmiv pro kočky naleznete zde:


Comments are closed.