Kanadské krmivo NUTRAM

0

admin | 02. Značky krmiv | 27-06-2014

Suchá kompletní granulovaná krmiva řady Nutram jsou vyráběna ze surovin špičkové kvality, vhodných i pro lidskou spotřebu, s použitím nejnovějších šetrných výrobních metod. Cílem výrobce je dosáhnout nejvyšší možné kvality nejen z hlediska výživových vlastností, chutnosti a obsahu biologicky aktivních látek, ale i z hlediska obsahu biologicky aktivních látek a minimálního zatěžování trávicího traktu psa a kočky. Vyrobeno v Kanadě, výhradně z kanadských surovin v kvalitě pro lidskou výživu, s využitím nejvyspělejších technologií a ověřených vědeckých poznatků. Světová špička v kvalitě i vývoji.

Co nutram odlišuje?

V Nutramu jsme opravdu přesvědčeni, že strava vašeho psa má zásadní dopad na jeho zdraví, dlouhověkost a celkovou pohodu. Považujeme každé zvíře za cenné, jedinečné a mající specifické nutriční požadavky. Proto budem vždy produkovat jen vysoce kvalitní, výživově kompletní a vyvážená krmiva pro všechny životní fáze a stavy vašeho psa. Tato filozofie formovala způsob, jakým jsou tvořeny produkty Nutramu. Naše vysoké standardy kvality jsou viditelné v každém kroku výroby.

Každé z krmiv řady Nutram je vyvinuto k poskytování kompletní, chutné a vyvážené výživy, kterou bude vaše zvíře milovat. Základem jsou nejen vědecké a praktické znalosti, ale zejména čerstvé výhradně kanadské suroviny a vysoké standardy kvality výroby. Výsledkem je, že vaše zvíře již v krmivu dostává svou optimální výživovou dávku a že nejsou potřebné žádné další doplňky výživy. Krmiva Nutram jsou vysoce stravitelná, což znamená nejen lepší vstřebávání živin, ohleduplnost k organismu a podporu dlouhověkosti, ale i lepší ekonomiku a dokonce i pohodlnější úklid úhledných bobků po psovi.

Co přináší Nutram navíc?

V této nové generaci krmiv – k dalšímu prospěchu, celkovému zdraví a pohodě vašeho psa – Nutram představuje program Kompletního řešení, a to ve všech svých krmivech. Kompletní řešení poskytuje navíc další užitek a péči v pěti klíčových oblastech zdraví vašeho zvířete: pohyblivost, imunita – kůže a srst, chutnost, stravitelnost a péče o zuby.

Průlomový program KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ je speciálně navržený k tomu, aby upevnil celkové zdraví a zdokonalil pohodu vašeho zvířete tím, že poskytuje další péči v pěti klíčových oblastech pomocí speciálních surovin – funkčních přísad. Funkční přísady jsou více než jen zdrojem  živin, jsou  navíc specificky zacílené tak, aby zlepšily zdraví vašeho zvířete. Všechny funkční přísady jsou z přirozených přírodních nechemických surovin. To, co u jiných krmiv nenajdete, nebo jen částečně a ve specialitách, je v každém novém Nutramu

Program KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ naturálními přísadami je součástí každého krmiva z řady Nutram.

Každé krmivo pro psy a kočky z řady Nutram je vyvinuto k poskytování  kompletní , chutné  a vyvážené výživy, kterou bude vaše zvíře milovat. Základem jsou nejen vědecké a praktické znalosti, ale zejména čerstvé výhradně kanadské suroviny a vysoké standardy kvality výroby. Výsledkem je, že vaše zvíře již v krmivu dostává svou optimální výživovou dávku a že nejsou potřebné žádné další doplňky výživy.  Krmiva Nutram jsou vysoce stravitelná, což znamená nejen lepší vstřebávání živin, ohleduplnost k organismu a podporu dlouhověkosti, ale i lepší ekonomiku a dokonce i pohodlnější úklid úhledných bobků po psovi.

Kompletní řada vědecky vyvinutých krmiv pro každou životní fázi a kondiční stav. Dokonale uspokojí běžnou i mimořádnou potřebu v životě vašeho psa či kočky, poskytne kompletní a vyváženou stravu.

Výživa psů a koček

V Nutramu se zavázali, že budou majitelům domácích zvířat pomáhat, aby byli dobře informovaní o složení krmiva jejich mazlíčků. Věříme, že opravdu nadšení majitelé domácích zvířat mají mnoho otázek ohledně výživy svých mazlíčků, a proto jsme tu my, abychom jim je zodpověděli. Naše znalosti jsou založeny na ověřeném vědeckém výzkumu a desítek let zkušeností v oblasti výroby krmiv a i nadále hledáme další inovace a nové suroviny.

KDE KOUPIT ?


Více informací o tomto krmivu naleznete na http://www.nutram.cz/

Comments are closed.