Napiš recenzi a získej dárek

0

admin | 03. Novinky z obchodu | 27-06-2011

Jistě má spousta z Vás svého přítele, mazlíčka doma a určitě máte mnoho zkušeností s různými chovatelskými potřebami pro psy, kočky nebo hlodavce jako například pelíšky , hračky, škrabadla atd. Rádi bychom touto cestou oslovili každého zákazníka , který by byl ochoten podělit se se svými zkušenostmi ať už negativními či pozitivními, s ostatními čtenáři. Pomůžete tak s výběrem produktů ostatním majitelům pejsků a poradíte jim tak, kterému produktu se případně vyhnout a kterému naopak.

Stačí napsat krátkou recenzi dle vlastních slov na vámi vybraný produkt z oblasti chovatelských potřeb z našeho obchodu a podělit se tak s ostatními o vaši zkušenost. Recenze by měla být nezaujatá, výstižná a měla by být užitečná hlavně všem našim čtenářům. Hodnocení produktů je čistě na vás!

Recenzi spolu s Vaším jménem a městem nám stačí zaslat na:  blog@zvireci-potreby.cz

Recenze, která bude vybrána a zveřejněna na tomto blogu, bude odměněna poukazem v hodnotě 100 Kč

Zde si můžete přečíst část emailu:

“ Pelíšky jsou opravdu nádherné,jak už jsem zmiňovala,v žádném e-shopu,ani v kamenných obchodech, jsme podobný nenašli,ale po rozbalení nám vyrazila dech kvalita pelíšků i to,že snad byli ještě hezčí než na obrázcích! Nechci říct ,že jsou cenově podhodnocené,ale pelíšků v této ceně jsem už koupila dost,a nedá se to srovnat s LUXUSEM a KVALITOU produktů jaké nabízíte Vy!!! Pokud si myslíte,že přeháním,tak se podívejte kolik stojí v téhle kvalitě pelíšky na internetu ,nebo v obchodech ! Bohužel v našem státě stále neplatí cena-kvalita…. “

Základní informace, které by se ve Vaší recenzi měly objevit:

  • jméno, příjmení
  • proč jste koupila, proč doporučujete
  • nějaké fotografie
  • výrobek: pro a proti

Stačí napsat trošku rozsáhlejší recenzi, poslat fotografie a máte dárek doma…

Zde se podívejte jak taková recenze má vypadat…

Děkujeme tímto všem, kteří se s námi a našimi čtenáři podělili o své zkušenosti, postřehy a tipy z oblasti chovatelských potřeb pro psy, kočky a hlodavce!

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment.