Pamlsky pro psy

0

admin | Magazín pro psy | 06-09-2013

Co je pamlsek?

Pamlsek je ideální tréninková pomůcka, vytváří pozitivní motivaci a je zdrojem radosti a pes ji cíleně vyhledává. Pamlsky slouží psům především jako odměna. Odměna za dobře vykonaný cvik, či za to, že výchova psa směřuje tam, kde chceme – např. pes se naučil nežrat to, co mu cizí lidé nabízejí.

Čím odměňovat?

Mezi typické formy psí odměny při výcviku pozitivní motivací patří hračka či pamlsek. Nevýhodou hračky je zejména to, že ne všichni psi trvají na jedné, oblíbené. Naučit psa na hračku je proto často obtížnější než jej navyknout na odměnu dobrotou. Pamlsek, který pro odměňování použijete, by nicméně měl splňovat základní kritéria správné výživy. Při výcviku je důležité použít produkt s optimální kalorickou hodnotou, navrženou s ohledem na častou frekvenci použití. Pamlsek musí psovi chutnat, aby bylo splněno kritérium odměny, a zároveň nesmí zatěžovat organismus.

Kdy podávat?

  • podáváme psovi po dobře vykonaném cviku, a to nejlépe do 5 vteřin.
  • žádné lovení odměny v kapse a následné podání po dlouhé době, kdy na ni pes čeká, už nemá ten význam, jako když ho pes dostane okamžitě.

Jaký pamlsek zvolit?

Snack (pamlsek):

  • chutný / vhodný pro motivaci
  • kaloricky vyvážený
  • vysoce stravitelný
  • bez zátěže organismu
  • bez negativních účinků na zuby / aktivitu

Piškot:

  • rychlý zdroj energie
  • vysoký obsah sacharidů 70-75% obsah sacharidů (škodí zubům)
  • zvyšuje obsah krevního cukru = zvyšuje pocit hladu při výcviku

Kde nosit nebo skladovat pamlsky?

pamlskovník

dóza na pamlsky


Pamlsky Nobby Starsnack

Prémiové pamlsky ze sušené kuřecího masa

Nobby StarSnack Chicken prémiové pamlsky z kuřecího masa. 100 % přírodní kuřecí pamlsky bohaté na bílkoviny a téměř bez tuku. Nízkokalorický a vysoko proteinový pamlsek pro psa.

Prémiové pamlsky ze sušené kachního masa

Nobby StarSnack Duck prémiové pamlsky z kachního masa. 100% přírodní lahůdkou pro každého psa. Skládají se až z 96% opravdového sušeného kachního masa.

Žvýkací tyčinky se zapečeným masem

Nobby StarSnack Barbecue žvýkací pamlsky se zapečeným masem. Čistě přírodní pamlsky pro psa, bez konzervantů a vyrobeny z libového masa (kachna, kuře) s dalšími přírodními složkami. Pamlsky jsou vyráběny pro mlsné psy.

Speciální dentální pamlsky

Nobby StarSnack Dental Stick jsou pamlsky, které pečují o zuby. Speciální struktura a čistící aktivní látky redukují tvorbu zubního kamene a povlaku. V prodeji měsíční balení po 28ks.

Čokoládové pamlsky

Nobby Starsnack Nobbits energické pamlsky pro psy, jsou ideálním sladké odměny, oblíbená lahůdka pro psy. Dodávají psům energetickou výdrž. Vhodné pro aktivní psy.

Buvolí sušená kůže

Jde o kosti, tyčinky, botičky a uzly ze sušené buvolí kůže. Jsou vhodné na žvýkání. Psům tyto pamlsky velmi chutnají.

Buvolí sušená kůže s kalciem

Nobby Starsnack White Tasty přírodní pamlsky pro zdravé zuby. Obsahují kalcium, které posiluje psovi zuby. Napomáhají k rozpouštění zubního kamene a snižuje opětovné vytvoření. Pamlsky jsou nízkokalorické. Vyrobeny ze 100% buvolí kůže.

Pečené pamlsky

Nobby Starsnack Cookies pečené pamlsky pro psy. Báječné, pečené a křupavé odměny pro všechny plemena psů. Vhodné jako svačina mezi jídly.

Bežná řada pamlsků

Nobby StarSnack bežná řada pamlsků. Balení po 200g. Většina pamlsků bez cukru. Vhodné pro každodení odměny nebo jako pomocné pamlsky při výcviku.

Vitamínové pamlsky

Nobby Starsnack Care vitamínové pamlsky pro psy. V nabídce pamlsky pro lesklou srst, pro psy seniory, multivitamínové a pro dobré zažívání.

Kyblíky plné pamlsků

Nobby Starsnack velké balení pamlsků. Kyblíky jsou po 500g a 1,3kg balení.

Kosti, hovězí uši a další

Přírodní kosti parmské šunky, sušené hovězí uši a dršťky.

Comments are closed.