RECENZE ZBOŽÍ: Plyšová, šustící opice Nobby

0

admin | 03. Novinky z obchodu | 08-03-2011

Dobrý den,

ráda bych se podělila o zkušenost s obchodem www.zvireci-potreby.cz….

V prosinci minulého roku jsem zakoupila v akci -30% plyšovou opičku Nobby pro mého mopse. Hledala jsem opravdu dlouho Vánoční dárek pro mého mopse. Prošla jsem několik kamenných zverimexů a také navštívila mnoho internetových obchodů. Chtěla jsem nějakou opravdu větší hračku a také aby vydržela nápor mého černého chrochtajícího ničitele. Poté jsem narazila na tento obchod (www.zvireci-potreby.cz) výběr pravdu velmi velký a hračky přesně pro nás :) ze začátku jsem si tedy nebyla jistá zdali koupit už takovou to dražší hračku, která nebyla zrovna nejlevnější, ale když byla akce -20% nic mi nestálo v cestě a hračku i hned koupila.

Opice mi došla zhruba po týdnu od objednání, což jsem uvítala. Když jsem otevřela balík byla jsem doslova v údivu :D opice byla obrovská, její 65cm délka byla skvělá. Opice je vyrobená z příjemného plyše a uvnitř opice ještě navíc po zmáčknutí šustí, takže když jsem poprvé zmáčkla opičku můj Monty se hned otočil a zbystřil zdali nemám něco dobrého, tak jak to psi dělají…:)

Navíc opičce pískají nožičky a pusa, můj mops se hned zamiloval byla to láska na první pohled.

Je nádherné když pak usíná a v tlamě má pusu opice:)

Rozhodně nelituji tohoto nákupu a opravdu mohu jen doporučit hračky od značky NOBBY.

MOJE HODNOCENÍ:

+ opravdu velká plyšová hračka

+ šustící materiál uvnitř hračky (nikdy jsem neviděla)

+ odolná vůči mému 11 kg mopsovi, kvalitně provedená výroba

+ skvělí design

- hračka patří do cenově dražší kategorie

Zde přikládám nějaké fotografie…

Plyšovou opici Nobby můžete zakoupi zde

Video produktu můžete vidět zde

Děkujeme za recenzi a hodnocení uživatelce M. Feichtengerové z Prostějova a zasíláme Vám slíbený dárkový balíček za Vaši recenzi.

Tímto vybízíme další čtenáře, aby nám zasílali jakékoli recenze a hodnocení produktů z oblasti chovatelských potřeb pro psy a pomohli a poradili tak ostatním čtenářům.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment.