Taste of the Wild americké krmivo

0

admin | 02. Značky krmiv | 27-06-2014

Prapůvod psa je ve vlku – šelmě, která si lovila čerstvé maso a z keřů okusovala plody. Taste of the Wild vyrábí superprémiová krmiva se stejným složením, jakou měla přirozená strava šelem od pradávna, kdy žily v divoké přírodě. V žádném krmivu této značky nenaleznete obiloviny. Pro každou životní fázi psa byly vybrány ideální zdroje živočišných bílkovin. Mimo běžně dostupných krmiv s kuřecím masem nabízí tato značka granule s pečeným nebo v páře vařeným masem z bizona, srnky, křepelky, lososa,  kachny nebo jehněte. Maso je precizně doplněno borůvkami, malinami, bylinkami, sladkými brambory a rajčaty – přírodními antioxidanty.Krmiva Taste of the Wild nemají konkurenci ať už v unikátním spektru surovin, vyváženosti živin nebo perfektní chuti. Receptury jsou zcela bez obsahu konzervantů, chemických aditiv a barviv. Kvalita je podtržena 40-ti letou tradicí, nejvyšším oceněním organizace Dog Food Analysis a stálým dohledem organizace AAFCO. Pravá chuť divoké přírody v čisté a přirozené formě!

Taste of the Wild je vyroben a přizpůsoben s ohledem na původ psů jako divokých šelem, jejichž DNA a zažívací systém se i za staletí domestikace nezměnil. Taste of the Wild ve svých krmivech využívá zdroje čerstvého exkluzivního masa z bizona, kance, kachny, křepelky, uzené krůty a aljašského lososa. Vysoký obsah masa a absence obilovin je velmi prospěšná kombinace pro celkové zdraví psů a koček. Výrobce krmiva Taste of the Wild si je vědom, že psi jsou masožravci, nikoliv býložravci konzumující lány pšenice, či kukuřice.

Taste of the WIld byl zařazen na prestižní seznam TOP DRY FOODS mezi kvalitní a bezpečná krmiva. Tento seznam každým rokem vychází v prestižním americkém časopise The Whole Dog Journal, který pomáhá zákazníkům se zorientovat na nepřehledném celosvětovém a hlavně americkém trhu s krmivy.

Taste of the Wild propočítal optimální dávkování pro každé plemeno tak, aby regulovalo příjem kalorií a tím zajistilo optimální vývoj psa, či kočky. Dávkování naleznete na zadní straně balení.

Taste of the Wild je velmi konzervativní v propagaci krmiva, protože si je vědom, že vysoké náklady na marketing a reklamu se výrazně podepisují na ceně produktů.

  • Grain Free – žádné obiloviny, žádné vedlejší produkty, pouze přírodní receptury s vitamíny a minerály pro dokonalou výživu, zdraví a vitalitu.
  • Různorodé zdroje živočišných bílkovin – základní stavební kameny pro zdravé tělo.
  • Podpora trávení – sušený kořen čekanky, Enterococcus faecium, Lactobacillus casei, Lactobacillus acidophilus vše společně, pro podporu zdravého zažívacího traktu.
  • Antioxidanty – chrání před volnými radikály. Ovoce a zelenina poskytují přírodní a dokonalý zdroj antioxidantů pro optimální buněčné zdraví.
  • Sladké brambory – bohaté na vlákninu, vitamíny A a C, železo, vápník a betakaroten. Ideální komplex sacharidů pro energii po celý den.
  • Chelátové minerály – snadná absorpce pro optimální minerální výživu.


Certifikáty a doporučení:


Krmiva zakoupíte zde

Comments are closed.