Velkoobchod chovatelských potřeb Nobby

0

admin | 03. Novinky z obchodu, 08. Spolupráce | 06-06-2012

Štítky:, ,

Naše nabídka internetového velkoobchodu nabízí obchodníkům možnost vysoké marže mezi nákupní a doporučenou maloobchodní cenou, což většina kamenných velkoobchodů nemůže poskytnout vzhledem k provozním nákladům.Obchodování přes internet je současný trend a ve své jednoduchosti a nízkých provozních nákladech přináší řadu výhod obchodníkům i konečným zákazníkům. Mimo jiné jsme dovozci německé značky Nobby. Velkoobchodní nákup je určen pouze obchodním partnerům, kteří mají nakoupené zboží k dalšímu prodeji. Vlastní tedy platné oprávnění k podnikání a mají funkční prodejní projekt.

Máte zájem o obchodní spolupráci? Napište nám na adresu info@nobby.cz

Podmínka pro registraci je zaslání emailem kopii živnostenského listu. Po schválení registrace Vám bude zpřístupněn velkoobchodní systém včetně kompletních podmínek a cen.

Máte-li zájem vybavit prodejnu či doplnit větší množství zboží do prodejny napište nám, pracujeme formou flexibilním přístupu k obchodníkovi, nastavíme Vám individuální podmínky.

Kvalitní německá značka, nabídka chovatelských potřeb pro psy, kočky, hlodavce, ptáky a ryby. Hlavní výhodou je kvalita provedení a moderní design. Značka Nobby patří v Evropě mezi nejoblíbenější.

Chutné pamlsky pro kočky, psy a hlodavce. Značka Starsnack spadá pod značku Nobby.

Nezničitelné a interaktivní hračky pro psy a kočky

Značková samonavíjecí vodítka

Šampóny pro psy

Kvalitní a velmi oblíbené stříhací strojky

Chovatelské potřeby pro psy, kočky a zejména pro hlodavce

Profesionální potřeby na úpravu zvířecí srsti. Značka StarLine spadá pod výrobce Nobby. Pokud máte zájem o  výbava do salónu, můžeme Vám nabídnout individuální podmínky pro nákup této značky.

Profesionální stříhací strojky

Dvířka pro psy a kočky

foto1

foto3

foto4

foto4

foto5

foto6

foto7

foto8

foto9

foto10

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment.